Współpraca z BUBENDORFF

 

dobrze-zaprojektowana-wspolpraca-z-bubendorff

Dobrze zaprojektowana współpraca z BUBENDORFF

– TO SPECJALNA OFERTA BUBENDORFF

WYŁĄCZNIE DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ:

ZAKUP DO SWOJEJ PRACOWNI LUB BIURA PROJEKTOWEGO ROLETY Z FUNKCJĄ ŻALUZJI ACTIV’HOME BUBENDORFF

W ramach kampanii promocyjnej marki BUBENDORFF w Polsce serdecznie zapraszamy do współpracy biura architektoniczne oraz pracownie aranżacji wnętrz. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo wyposażyć swoja pracownię w ekskluzywne rolety zewnętrzne francuskiej firmy Bubendorff na specjalnych warunkach, a polecając swoim klientom nasze rolety ta inwestycja zwróci się szybko i zaprocentuje w przyszłości.

Pomożemy Państwu zrealizować wszystkie założenia projektowe w zakresie instalacji elektrycznych rolet zewnętrznych w Waszych wnętrzach. Polecając rozwiązania BUBENDORFF osiągniecie korzyści biznesowe i wizerunkowe.

Zapewniamy również Państwa Klientom kompleksowe usługi w zakresie projektu i montażu elektrycznych rolet zewnętrznych a także systemów inteligentnego domu czy nagłośnienia.

inteligentny dom, rolety zewnętrzne, inteligentny budynek

Zapraszamy do współpracy doświadczone firmy instalujące rolety, budujące ogrody zimowe, producentów okien, deweloperów, architektów, którzy chcą rozpocząć przygodę z unikatowymi roletami Bubendorff, których jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce.

Nasze rolety dają Państwu gwarancję wyróżnienia się na rynku produktem klasy Premium, którego klient nie znajdzie u konkurencji.

To możliwość dotarcia do zupełnie nowej grupy odbiorców i poszerzenia swojej oferty o wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania.

Zapewniamy profesjonalne szkolenia i wsparcie techniczne na terenie całego kraju.
Wybrane firmy zostaną przez nas przeszkolone i włączone do wąskiej sieci dystrybucji w Polsce.