Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe: Dla nowych budynków i obiektów już eksploatowanych

Montaż osłon okiennych w postaci rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych w obiektach już eksploatowanych może nastręczyć pewnych trudności. Większość systemów dostępnych na rynku do prawidłowej pracy wymaga doprowadzenia przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Dodatkowym problemem jest brak możliwości „ukrycia” nieestetycznej kasety i prowadnic pod elewacją budynku. Rolety natynkowe BUBENDORFF rozwiązują te problemy, jednocześnie oferując liczne walory użytkowe.
System charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i trwałością, których najlepszym potwierdzeniem jest 7-letnia gwarancja producenta.

Rolety zewnętrzne natynkowe czy żaluzje fasadowe? Z BUBENDORFF nie musisz wybierać!

Dotychczas decydując się na montaż osłon okiennych inwestorzy musieli wybierać – żaluzje fasadowe natynkowe lub rolety natynkowe. System BUBENDORFF to unikalne połączenie walorów obu rozwiązań, dzięki któremu:

  • możesz zarządzać ilością świtała dziennego wpadającego do pomieszczenia (rolety natynkowe z ruchomymi lamelami),
  • możesz sterować pracą rolety za pośrednictwem pilota lub smartfonu,
  • zyskujesz prywatność we własnym domu (ruchome lamele sprawiają, że Ty widzisz na zewnątrz, jednocześnie pozostając niewidocznym dla sąsiadów i przechodniów),
  • podnosisz poziom bezpieczeństwa (rolety natynkowe z blokadą antywłamaniową),
  • oszczędzasz energię (doskonała izolacja cieplna dzięki wypełnieniu lameli pianką poliuretanową)
  • cieszysz się ciszą we własnym domu (doskonała izolacja akustyczna dzięki wypełnieniu lameli pianką poliuretanową),
  • zyskujesz w pełni funkcjonalny system osłon okiennych bez konieczności doprowadzania energii elektrycznej do wnęk okiennych (panel fotowoltaiczny MONO ID3 SOLAR).

Rolety zewnętrzne natynkowe z funkcją żaluzji fasadowych: Dlaczego warto wybrać system BUBENDORFF?

Wybór rolet natynkowych BUBENDORFF niesie za sobą liczne korzyści. Główną jest możliwość estetycznego montażu rolety natynkowej w użytkowanym obiekcie. Montaż przebiega w sposób bezinwazyjny, dzięki czemu jest szybki i tani. Wyposażenie kasety w panel fotowoltaiczny umożliwia eksploatację osłony okiennej bez dostępu do energii elektrycznej.
Inwestorów zainteresowanych wyborem żaluzji fasadowych natynkowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Żaluzje fasadowe natynkowe oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na bezkompromisowe dopasowanie osłon okiennych do koloru elewacji lub stolarki okiennej.

Sprawdź również nasze pozostałe rolety żaluzje – oferujemy między innymi rolety zip oraz rolety termiczne