Rolety Screen/ZIP

ROLETY MATERIAŁOWE ZEWNĘTRZNE SCREEN/ZIP
Alternatywnym rozwiązaniem dla rolet z aluminiowym pancerzem, są rolety materiałowe ZIP z napędami solarnymi. To nowoczesne osłony przeciwsłoneczne, które chronią przed słońcem, a także pełnią funkcję moskitiery. Rolety materiałowe gwarantują obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu energii słonecznej. Jednocześnie rolety ZIP pozwalają na optymalne oświetlenie pomieszczeń, ponieważ nie odcinają ich całkowicie od światła dziennego. To przekłada się na wysoki komfort użytkowania pomieszczeń i oszczędność energii elektrycznej w ciągu dnia.  
rolety solarne
Rolety Solarne screen można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Będą się doskonale komponować w domach, mieszkaniach, pergoli tarasowej jak również biurach, czy obiektach użyteczności publicznej.

Rolety tekstylne z panelem fotowoltaicznym sprawdzają się doskonale jako osłona boczna do pergoli ogrodowych. Zapewniają ochronę przed wiatrem, słońcem oraz komarami.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne: Podnieś komfort i estetykę swojej przestrzeni

Szeroki wybór kolorów tkanin screen umożliwia doskonałe dopasowanie rolety do aranżacji wnętrza, czy elewacji budynku. Tkaniny screen są przezierne. Nie ograniczają widoku na zewnątrz i nie odcinają pomieszczenia w sposób całkowity od światła dziennego. Rolety ZIP umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni.
Liczne walory oferowanego rozwiązania sprawiają, że rolety zewnętrzne screen bardzo dobrze odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania obiektów mieszkalnych, biur oraz obiektów luksusowych obiektów rekreacji zbiorowej.
Inwestorów poszukujących atrakcyjnego systemu osłon okiennych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Rolety materiałowe zewnętrzne dostarczamy w szerokiej gamie kolorystycznej. System jest wyposażony w panel fotowoltaiczny, dzięki czemu może być montowany i użytkowany w dowolnych miejscach. Także w budynkach, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych lub zabudowy tarasowej.