Rolety Screen/ZIP

ROLETY MATERIAŁOWE SCREEN/ZIP
Alternatywnym rozwiązaniem dla rolet z aluminiowym pancerzem, są rolety materiałowe ZIP z napędami solarnymi. To nowoczesne osłony przeciwsłoneczne, które chronią przed słońcem, a także pełnią funkcję moskitiery. Rolety materiałowe gwarantują obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu energii słonecznej. 
rolety solarne
Rolety Solarne screen można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Będą się doskonale komponować w domach, mieszkaniach, pergoli tarasowej jak również biurach, czy obiektach użyteczności publicznej. Szeroki wybór kolorów tkanin screen umożliwia doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza, czy elewacji budynku. Tkaniny screen są przezierne. Nie ograniczają widoku na zewnątrz. Rolety ZIP umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni.

Rolety tekstylne z panelem fotowoltaicznym sprawdzają się doskonale jako osłona boczna do pergoli ogrodowych. Zapewniają ochronę przed wiatrem, słońcem oraz komarami.