Rolety zewnętrzne Gdańsk

Rolety Zewnętrzne BUBENDORFF: Wysokofunkcjonalne osłony okienne

Wybierając rolety nie musisz wybierać między funkcjonalnością rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Marka BUBENDORFF opracowała system, który w sposób bezkompromisowy łączy zalety żaluzji zewnętrznych i rolet z bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Parametry izolacyjne rolety zewnętrzne BUBENDORFF zawdzięczają wypełnieniu lameli rdzeniem z pianki, która skutecznie chroni wnętrze przed nadmiernym wychładzaniem się, nagrzewaniem i hałasem z zewnątrz.

Żaluzje fasadowe

Oferowane rolety działają jak żaluzje fasadowe. Dzięki ruchomym lamelom zyskujesz praktycznie swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu prywatności wnętrz. Ustawienie lameli pod odpowiednim kątem chroni wnętrze przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz oferując swobodę wyglądania na zewnątrz. Dodatkowa blokada antywłamaniowa wpływa korzystnie na poziom bezpieczeństwa.
Rolety BUBENDORFF są dostępne jako rolety zewnętrzne elektryczne oraz rolety solarne. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w obiektach, w których instalacja elektryczna nie została doprowadzona do wnęk okiennych.

Inteligentne Rolety Zewnętrzne: Gdańsk, Trójmiasto, województwo pomorskie

Inteligentne rolety zewnętrzne BUBENDORFF wraz z profesjonalnym montażem oferujemy na terenie miasta Gdańsk, jak i całego województwa pomorskiego. Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi i biznesowymi dostarczając rolety zewnętrzne z ruchomymi lamelami, rolety zewnętrzne elektryczne i solarne, rolety tarasowe i do ogrodów zimowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z lokalnym Partnerem marki BUBENDORFF.
Rolety zewnętrzne BUBENDORFF to produkt charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością, niezawodnością i estetyką, która doskonale wpisuje się w oczekiwania stawiane nowoczesnemu budownictwu mieszkalnemu i komercyjnemu.

Sprawdź również nasze pozostałe rolety żaluzje – oferujemy między innymi rolety zip oraz rolety termiczne