Rolety bezinwazyjne

Nowoczesne rolety i żaluzje elektryczne zewnętrzne bezinwazyjne

Rolety bezinwazyjne

W naszej ofercie dostępne są także rolety bezinwazyjne. Ich montaż zajmuje kilka minut i nie wymaga wiercenia dziur czy też naruszania konstrukcji ościeżnicy. Ze względu na zastosowanie nowoczesnych technologii, zarówno rolety elektryczne, jak i rolety bezinwazyjne można dostosować do swoich potrzeb. Poziom nasłonecznienia można w łatwy sposób kontrolować, zwiększając lub zmniejszając przepustowość światła – dzięki temu rolety bezinwazyjne mogą być użytkowane w sposób zbliżony do tego, w jaki użytkuje się żaluzje bezinwazyjne. Rolety bezinwazyjne to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na funkcjonalność oraz nowoczesny wystrój okna – bez konieczności ingerencji w jego strukturę. Dodatkowo, dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi, rolety bezinwazyjne można w dowolnym momencie zdjąć, zamieniając je na inne, pasujące do pozostałego wystroju wnętrza.

Rolety zewnętrzne bezinwazyjne: Idealny system dla już istniejących obiektów

Montaż rolety zewnętrznej w obiekcie już użytkowanym to duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli projekt budynku nie przewidywał instalacji osłon okiennych. Rolety zewnętrzne bezinwazyjne zapewniają wysoki komfort użytkowania, jednocześnie oferując szybki i prosty montaż. Dzięki wbudowanemu modułowi fotowoltaicznemu nie wymagają doprowadzenia przewodów elektrycznych do wnęk okiennych, podczas gdy funkcja ruchomych lameli sprawia, że roleta działa jak żaluzja bezinwazyjna. Daje nieograniczoną swobodę zarządzania ilością światła dziennego w pomieszczeniu i skutecznie chroni przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz, jednocześnie nie blokując widoku z okna.
Inwestorów zainteresowanych montażem zewnętrznych osłon okiennych w obiektach eksploatowanych lub modernizowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Rolety bezinwazyjne z pewnością doskonale wpiszą się w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Sprawdź również nasze pozostałe rolety żaluzje – oferujemy między innymi rolety zip oraz rolety termiczne