Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety Zewnętrzne BUBENDORFF: Osłony okienne dla wymagających

Marka BUBENDORFF to producent rolet zewnętrznych premium. Oferowane systemy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz licznymi walorami użytkowymi. Rolety BUBENDORFF w sposób harmonijny łączą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych z bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Dostępne jako rolety zewnętrzne elektryczne i rolety zewnętrzne solarne z powodzeniem odpowiadają na zróżnicowane potrzeby obiektów nowobudowanych, jak i modernizowanych.
Rolety BUBENDORFF działają jak żaluzje zewnętrzne. Dzięki ruchomym lamelom zapewniają swobodę w zarządzaniu stopniem nasłonecznienia pomieszczeń i wpływają korzystnie na poziom prywatności. Dzięki pozycji otwartej lameli rolety pozwalają wyglądać na zewnątrz, jednocześnie chroniąc wnętrze przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów.

Żaluzje fasadowe

Wybierając rolety BUBENDORFF nie musisz wybierać między walorami rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Oferowany system łączy w sobie najlepsze cechy obu produktów, jednocześnie zapewniając:
• ochronę przed niepożądanymi gośćmi (blokada antywłamaniowa),
• wysoką efektywność energetyczną i ochronę przed hałasem (lamele wypełnione pianką termoizolacyjną),
• możliwość użytkowania w obiektach, w których do wnęk okiennych nie została doprowadzona instalacja elektryczna (rolety solarne),
• wysoki komfort obsługi (sterowanie pracą rolety z pozycji pilota radiowego, smartfonu)

Inteligentne Rolety Zewnętrzne: Kraków, województwo małopolskie

Inteligentne rolety BUBENDORFF wraz z profesjonalnym montażem oferujemy na terenie miasta Kraków i całego województwa małopolskiego. Inwestorów poszukujących estetycznych, a zarazem niezawodnych osłon okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z lokalnym Partnerem marki. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać jak najwyższą jakość obsługi. Do skorzystania z oferty rolet zewnętrznych z ruchomymi lamelami zachęcamy klientów indywidualnych i odbiorców biznesowych.