Rolety zewnętrzne Wrocław

Rolety Zewnętrzne BUBENDORFF: Nowy wymiar osłon okiennych

A gdyby wybór osłon okiennych nie musiał się ograniczać do rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych? Rolety zewnętrzne BUBENDORFF to wysokiej jakości system osłon okiennych, który łączy z sobą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych, jednocześnie zapewniając wysoki poziom parametrów izolacji cieplnej i akustycznej. Rolety dostępne są jako rolety zewnętrzne elektryczne oraz rolety solarne, dzięki czemu marka BUBENDORFF jeszcze lepiej odpowiada na zróżnicowane potrzeby obiektów nowobudowanych i modernizowanych.

Żaluzje fasadowe

Rolety BUBENDORFF z ruchomymi lamelami działają jak żaluzje fasadowe, które zapewniają pełną swobodę stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, jednocześnie zapewniając wysoki poziom prywatności wewnątrz. Wykorzystywane jako żaluzje zewnętrzne rolety BUBENDORFF doskonale sprawdzają się w przypadku obiektów wzniesionych w stosunkowo gęstej zabudowie, jak i nieruchomości znajdujących się na najniższych kondygnacjach budynków. Dzięki bogatej funkcjonalności są chętnie wybierane zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i biznesowych.

Inteligentne Rolety Zewnętrzne: Wrocław, województwo dolnośląskie

Inwestorów z terenu miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego zainteresowanych wyborem wysokiej jakości osłon okiennych zewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z ofertą na rolety zewnętrzne BUBENDORFF i kontaktu z lokalnym Partnerem marki.
Rolety zewnętrzne BUBENDORFF podnoszą komfort i bezpieczeństwo poprzez szereg dodatkowych rozwiązań konstrukcyjnych, których nie posiadają inne systemy dostępne na rynku. To m.in. dodatkowa blokada antywłamaniowa, która utrudnia podważenie rolety oraz lamele wypełnione pianką termoizolacyjną o wysokich parametrach izolacyjnych, które chronią wnętrza przed zimnem, gorącem i niepożądanymi hałasami. Całość dopełnia system zarządzania roletami, którymi można sterować za pomocą pilota radiowego czy aplikacji w smartfonie.

Sprawdź również nasze pozostałe rolety żaluzje – oferujemy między innymi rolety zip oraz rolety termiczne