Rolety zewnętrzne Katowice

Rolety Zewnętrzne BUBENDORFF: Nowy wymiar osłon okiennych

Rolety zewnętrzne BUBENDORFF to produkt marki premium charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz licznymi walorami użytkowymi. Oferowane osłony okienne w sposób harmonijny łączą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych. Cechują je również wysokie parametry izolacji cieplnej i akustycznej. BUBENDORFF to rolety zewnętrzne elektryczne i solarne, co pozwala na ich zastosowanie i komfortową eksploatację w praktycznie wszystkich typach obiektów – obiektach mieszkalnych, zabudowie tarasowej, ogrodach zimowych i wielu innych miejscach. O ile rolety zewnętrzne elektryczne do prawidłowego funkcjonowania potrzebują zasilania z zewnątrz, o tyle system solarny może z powodzeniem działać tam, gdzie do wnęk okiennych nie została doprowadzona dodatkowa instalacja elektryczna.

Żaluzje fasadowe

Rolety zewnętrzne BUBENDORFF działają jak żaluzje fasadowe. Producent wyposażył je w ruchome lamele, które zapewniają pełną swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia i jednocześnie wysoki poziom prywatności wewnątrz. Żaluzje zewnętrzne pozwalają wyglądać na zewnątrz chroniąc wnętrze przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów. Rolety zewnętrzne BUBENDORFF posiadają identyczną funkcjonalność.

Inteligentne Rolety Zewnętrzne: Katowice, województwo śląskie

Inwestorów z terenu miasta Katowice, jak i całego województwa śląskiego poszukujących funkcjonalnych, niezawodnych i estetycznych rolet zewnętrznych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z lokalnym Partnerem marki BUBENDORFF.
Wybierając rolety zewnętrzne BUBENDORFF nie musisz wybierać pomiędzy atutami, jakie oferują żaluzje zewnętrzne czy fasadowe i rolety. Oferowane rozwiązanie łączy w sobie najlepsze cechy obu systemów zapewniając wysoki komfort i bezpieczeństwo. Rolety BUBENDORFF zostały dodatkowo wyposażone w blokadę antywłamaniową, która zapewnia ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Pracą osłon okiennych możesz sterować przy pomocy pilota radiowego, smartfonu, zegara czy wbudowanego w panel czujnika natężenia oświetlenia.