Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety Zewnętrzne BUBENDORFF: Design, funkcjonalność i wygoda

Marka BUBENDORFF to producent rolet zewnętrznych premium wyróżniających się najwyższą jakością wykonania oraz licznymi walorami użytkowymi. Rolety BUBENDORFF łączą w sobie zalety żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych z bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Dostępne jako rolety zewnętrzne elektryczne i solarne zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania we wszystkich typach obiektów także tam, gdzie do wnęk okiennych nie została doprowadzona dodatkowa instalacja elektryczna.

Żaluzje fasadowe

Oferowane rolety zewnętrzne działają jak żaluzje fasadowe. Osłony posiadają ruchome lamele, które zapewniają pełną swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, jednocześnie zapewniając wysoki poziom prywatności wewnątrz. W pozycji otwartych lameli możemy swobodnie wyglądać na zewnątrz pozostając niewidocznymi dla spojrzeń z zewnątrz. Ruchome lamele to także swoboda zarządzania ilością światła słonecznego przenikającego do wnętrza.

Inteligentne Rolety Zewnętrzne: Warszawa, województwo mazowieckie

Wybierając rolety zewnętrzne BUBENDORFF nie musisz wybierać między walorami, jakie mają do zaoferowania rolety i żaluzje zewnętrzne. Oferowane rozwiązanie łączy w sobie atuty obu systemów zapewniając atrakcyjny design, wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo. Rolety zostały dodatkowo wyposażone w blokadę antywłamaniową, która utrudnia ich sforsowanie i podnosi poziom bezpieczeństwa obiektu.
Inteligentne rolety zewnętrzne wraz z profesjonalnym montażem oferujemy na terenie miasta Warszawa, jak i całego województwa mazowieckiego. Inwestorów poszukujących funkcjonalnych, niezawodnych i estetycznych osłon okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z generalnym dystrybutorem BUBENDORFF firmą Inteligentny Budynek Polska Sp. zo. o. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż oraz kompleksową obsługę posprzedażową.