„Dobry Wzór”

produkt rekomendowany_2016_ Instytut wzornictwa przemyslowego logo

Miło nam poinformować, iż rolety zewnętrzne ACTIV’HOME Bubendorff zostały nominowane do udziału w finale dwudziestej trzeciej edycji konkursu „Dobry Wzór” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Konkurs Dobry Wzór to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego posiada ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu. Prowadzi projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii.  Jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej oraz Centrum Badawczo – Rozwojowego, zajmującą się systemowo wzornictwem i prowadzącą działalność na rzecz poprawy – poprzez stosowanie wzornictwa – innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw.
IWP jest strategicznym doradcą przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji i projektantów w zakresie rozwoju wzornictwa i wprowadzania nowych produktów wzorniczych na rynek.

Finalistów i Laureatów konkursu Dobry Wzór 2016 będzie można obejrzeć na specjalnie organizowanej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.