Rolety zewnętrzne dla restauracji – Rolety do restauracji

Rolety zewnętrzne dla restauracji

O komforcie spożywania posiłków decyduje nie tylko wystrój sali czy jakość serwisu. Dla wielu Gości bardzo ważna jest atmosfera panująca wewnątrz, a o tej decyduje temperatura, oświetlenie, poziom prywatności – czynniki, którymi możesz swobodnie zarządzać dzięki innowacyjnym roletom zewnętrznym dla restauracji. 

Tradycyjne rolety zewnętrzne nie najlepiej sprawdzają się w przestrzeni usługowej. Odcinając lokal od naturalnego światła i możliwości wyglądania na zewnątrz, tworzą nieprzyjemne wrażenie ciemnego bunkra, który trzeba rozświetlić przy pomocy dużej ilości sztucznego światła. Atrakcyjną alternatywą dla tego typu rozwiązań są rolety materiałowe, które gwarantują wysoki komfort i przyjemną atmosferę. 

Jak działają rolety zewnętrzne dla restauracji screen?

Rolety screen działają na takiej samej zasadzie jak tradycyjne rolety zewnętrzne z tą różnicą, że zamiast szczelnego pancerza z kasety wysuwa się przezierny materiał screen. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi:

  • ogranicza ilość promieniowania słonecznego przenikającego do wnętrza, w efekcie zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się sali, w szczególności zaś strefy sąsiadującej bezpośrednio z przeszkleniami, 
  • nie odcina wnętrza od źródła naturalnego światła, ani widoku na zewnątrz, co jest bardzo ważne dla restauracji położonych w malowniczym sąsiedztwie, 
  • ogranicza widoczność do środka, a co za tym idzie podnosi poziom prywatności i zwiększa komfort Gości. 

Restauratorów zainteresowanych podniesieniem standardu swoich lokali zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą rolet zewnętrznych dla restauracji screen. Szeroki wybór tkanin screen umożliwia bezkompromisowe dopasowanie rolety do aranżacji wnętrza lub elewacji budynku, podczas gdy hybrydowy charakter rozwiązania daje możliwość zastosowania oferowanych osłon okiennych zarówno w ramach nowych inwestycji, jak i obiektów modernizowanych. Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych jest możliwość wyboru napędu solarnego, co umożliwia prawidłową pracę rolety także w obiektach, w których do wnęk okiennych nie zostały doprowadzone kable zasilające. Sam montaż systemu jest nieinwazyjny.