Rolety zewnętrzne dla hotelu

Zapewnienie komfortu Gościom to jedno z nadrzędnych zadań obiektów hotelarskich. W tym celu właściciele i zarządcy hotelów coraz częściej sięgają po rozwiązania, które mają podnieść komfort użytkowania przestrzeni prywatnych i wspólnych hoteli. Jednym z takich rozwiązań są osłony okiennie. Zależnie od miejsca montażu rolety zewnętrzne dla hotelu mogą pełnić różne funkcje:

  • chronić wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się, 
  • zapewniać odpowiednią optykę w pomieszczeniach (promienie słońca często oślepiają użytkowników pomieszczeń, powodują refleksy na ekranach urządzeń, tym samym utrudniając relaks i pracę), 
  • podnosić poziom prywatności w pokojach i na tarasach. 

Rozwiązaniem, które doskonale wpisuje się we wszystkie powyższe funkcje są rolety zewnętrzne dla hotelu screen. 

Rolety zewnętrzne dla hotelu screen 

Rolety screen to innowacyjny system osłon okiennych, który łączy w sobie zalety rolet zewnętrznych z osłonami tekstylnymi. Sercem systemu jest tkanina zacieniająca screen, która:

  • ogranicza ilość promieniowania słonecznego przenikającego do wnętrza bez całkowitego odcinania go od naturalnego źródła światła, 
  • zatrzymuje energię cieplną na zewnątrz, tym samym zapobiegając przegrzewaniu się pomieszczeń i obniżając zapotrzebowanie na chłodzenie, 
  • ogranicza możliwość zaglądania do wnętrza zapewniając wyższy poziom prywatności, co jest szczególnie ważne w przypadku pokoi i prywatnych tarasów. 

W przypadku otwartych okien rolety screen mogą dodatkowo pełnić funkcję moskitiery. Przezierny materiał wpuszcza świeże powietrze i delikatne powiewy do wnętrza, jednocześnie zatrzymując na zewnątrz owady i różnego rodzaju zanieczyszczenia biologiczne.  

Inwestorów zainteresowanych możliwością podniesienia komfortu obiektów hotelowych poprzez montaż wysokofunkcjonalnych i estetycznych rolet zewnętrznych screen zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. System jest dostępny z napędem solarnym, co umożliwia jego montaż i efektywne użytkowanie także w obiektach, w których kable zasilające nie zostały doprowadzone do wnęk okiennych.