Rolety lamelowe

rolety lamelowe
Dotychczas wybór zewnętrznych osłon okiennych ograniczał się do:

Obecnie, dzięki wyjątkowej konstrukcji rolety lamelowej BUBENDORFF zalety wszystkich powyższych systemów możemy znaleźć w jednym produkcie. W zależności od warunków atmosferycznych i indywidualnych preferencji użytkownika inteligentne rolety mogą pełnić funkcję żaluzji lub rolet całkowicie zakrywających. W odróżnieniu od tradycyjnych żaluzji fasadowych, ruchome żaluzje możemy w dowolnym momencie podnieść lub opuścić, tym samym ciesząc się nieograniczonym widokiem za oknem lub całkowicie go blokując. Roleta wzbogacona o blokadę antywłamaniową skutecznie utrudnia sforsowanie pancerza osłony i wtargnięcie do wnętrza.

Jak działają rolety lamelowe?

Oferowany system często bywa utożsamiany z żaluzjami zewnętrznymi, co prowadzi do pewnych nieporozumień, w szczególności w zakresie funkcjonalności rolety i możliwości jej zastosowania w obiektach różnego typu. Rolety lamelowe to uniwersalny system o bardzo szerokim spektrum aplikacji i licznych walorach użytkowych. Dzięki ruchomym lamelom żaluzje lamelowe możesz ustawić pod dowolnym kątem, tym samym zwiększając lub zmniejszając przepustowość światła. Dużym walorem systemu jest prywatność, jaką zapewnia – ustawienie lameli pod kątem pozwala wyglądać na zewnątrz i jednocześnie ogranicza możliwość zerkania do środka.
Żaluzje lamelowe w każdej chwili można zamknąć i użytkować jako rolety lamelowe odsłaniając lub zasłaniając przeszklenie. Pancerz jest szczelny, a dzięki dodatkowemu wypełnieniu lameli pianką izolująca charakteryzuje się doskonałymi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Rolety pozwalają ograniczyć koszty związane z klimatyzowaniem i ogrzewaniem pomieszczeń. Stanowią również skuteczną ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – atmosferycznych i mechanicznych.

Rolety lamelowe BUBENDORFF

Marka BUBENDORFF to producent wysokiej jakości rolet premium, których trwałość potwierdza aż 7-letnia gwarancja. Inwestorów poszukujących funkcjonalnych rolet okiennych, systemu do zabudowy pergoli lub rolet dachowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Rolety lamelowe zapewniają praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania w obiektach mieszkalnych, rekreacyjnych i użytkowych. Cechuje je wysoka jakość i precyzja wykonania, którym zawdzięczają trwałość oraz walory estetyczne. System może być sterowany za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.