Rolety adaptacyjne

rolety adaptacyjne
Rolety adaptacyjne nazywane również roletami zewnętrznymi standardowymi charakteryzują się uniwersalnym charakterem oraz licznymi walorami użytkowymi. Ze względu na łatwy i szybki montaż system znajduje zastosowanie zarówno w nowych budynkach, jak i obiektach modernizowanych. Co wyróżnia oferowane rolety adaptacyjne?
Rolety adaptacyjne są w całości wykonane z aluminium. Posiadają ruchome lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu zapewniają doskonałe parametry izolacji cieplnej i akustycznej. System umożliwia przeprowadzenie montażu na jeden z dwóch sposobów:

  • montaż wykonany na elewacji,
  • montaż wykonany we wnęce okiennej.

W przypadku montażu na elewacji kaseta rolety adaptacyjnej i prowadnice są montowane na zewnątrz wnęki okiennej. System nie przesłania światła otworu okiennego, jednocześnie zapewniając swobodę korzystania zarówno z rolety, jak i okna. W przypadku montażu we wnęce okiennej kasetę osadza się u góry wnęki okiennej, tym samym przesłaniając częściowo górną część okna.
System jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na bezkompromisowe dopasowanie koloru rolety do kolorystyki elewacji zewnętrznej czy stolarki okiennej. Istnieje również możliwość wyboru koloru kontrastującego z fasadą budynku.

Rolety adaptacyjne: Najważniejsze cechy

Oferowane rolety adaptacyjne wyróżnia wysoka precyzja wykonania. System powstaje z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, czemu zawdzięcza trwałość i walory estetyczne. Wypełnienie lameli pianką umożliwia redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji na nieporównywalnie wyższym poziomie niż w przypadku montażu tradycyjnych żaluzji fasadowych. Rolety równie skutecznie izolują wnętrze od hałasów płynących z zewnątrz.
Na uwagę zasługuje wysoki stopień automatyzacji i komfortu usługi. Rolety mogą być zintegrowane z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, a zarazem sterowane za pomocą pilota radiowego, zegara, aplikacji na urządzenie mobilne lub czujnika natężenia oświetlenia. Dzięki temu zarządzanie nasłonecznieniem i prywatnością wewnątrz jest naprawdę łatwe.
Inwestorów poszukujących łatwego w montażu, a zarazem funkcjonalnego i trwałego systemu osłon okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Inteligentne rolety BUBENDORFF to harmonijne połączenie zalet żaluzji fasadowych i rolet całkowicie zakrywających, dzięki któremu podniesiesz komfort w swoich wnętrzach i zyskasz praktycznie nieograniczoną swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia.