Archimania

Rolety zewnętrzne z panelem solarnym

Rolety zewnętrzne z panelem fotowoltaicznym ID2 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Wewnątrz kasety znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. (Czytaj dalej)

 

Inteligentne Rolety do ogrodów zimowych

Jak izolować duże przeszklenia dachowe, ogrody zimowe i oranżerie? Projektując dom warto zaproponować przyszłym właścicielom oranżerię, ogród zimowy, czy też duże przeszklenia w dachu, by użytkownicy mogli cieszyć się pięknymi widokami i bliskim kontaktem z naturą przez cały rok, jednak w upalne dni duże połacie szklane tworzą efekt cieplarniany, a zimą powodują duże straty ciepła – jak temu zaradzić? (Czytaj dalej)

 

Rolety Solarne – bez kabli, bez wiercenia, bez namysłu…

Decydując się na montaż elektrycznych rolet zewnętrznych chcemy, by były proste w montażu, niezawodne i funkcjonalne. Kryteria te spełnia unikalna roleta ID2 Solar francuskiej firmy Bubendorff. (Czytaj dalej)

 

Zostań dyrygentem swojego domu

Inteligentny Budynek to jeden, spójny system, który według preferencji i potrzeb użytkowników, niczym dyrygent orkiestrą i muzykami, zarządza wszystkimi instalacjami. Instalacje komunikują się ze sobą, wymieniają informacje, reagują na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i oszczędności. (Czytaj dalej)