Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji Bubendorff oddychają

Przeszklenia odgrywają istotną rolę we współczesnym budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Dają nam możliwość doświetlenia pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym, a jednocześnie realizują potrzebę obcowania z przyrodą. Niestety duże przeszklenia mają również swoje wady i nierzadko wpływają na obniżenie komfortu użytkowania nieruchomości. Żeby tego uniknąć przy projekcie przeszkleń powinniśmy zwrócić uwagę na:

O wszystkie te aspekty dużych przeszkleń w naszym domu zadbają rolety fasadowe marki Bubendorff, które łączą w sobie cechy żaluzji fasadowych zewnętrznych i rolet z blokadą antywłamaniową.

Rolety MONO iD3 z funkcją żaluzji lub tradycyjnym pancerzem


Rolety MONO iD3 to inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji fasadowych i blokadą antywłamaniową. Podczas gdy inne dostępne na rynku systemy rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna, rolety MONO dzięki systemowi ruchomych lameli iD3 umożliwiają swobodne zarządzanie nasłonecznieniem pomieszczenia. To jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku, w którym udało się połączyć funkcje rolety z funkcjonalnością żaluzji fasadowej zewnętrznej i blokadą antywłamaniową. Sterując kątem nachylenia lameli możemy zarządzać nie tylko stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, ale również zadbać o prywatność – odpowiednie ustawienie lameli sprawia, że światło dzienne dociera do wnętrza pomieszczenia, podczas gdy ciekawskie spojrzenia sąsiadów już nie.

Oddychające rolety z funkcją żaluzji do Twojego domu

Ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń latem i ich zbytnim wychładzaniem zimą to jedno. Drugim czynnikiem przemawiającym za wyborem inteligentnych rolet fasadowych Bubendorff z ruchomymi lamelami jest dostęp świeżego powietrza do pomieszczeń. Podczas gdy użytkownicy tradycyjnych rolet antywłamaniowych wychodząc z domu opuszczają rolety ograniczając dostęp świeżego powietrza do pomieszczeń, użytkownicy rolet fasadowych Bubendorff mogą wietrzyć pomieszczenia bez ograniczeń. System nie wymaga zamykania okien, a blokada antywłamaniowa jest tak skuteczna, że bez obaw możemy pozostawić uchylone lamele rolety nawet na cały dzień.

Obok pionowych rolet fasadowych w ofercie marki znajdziemy również inteligentne rolety zewnętrzne ROLAX przeznaczone do montażu na dużych przeszkleniach dachowych. Aluminiowy pancerz ROLAX daje pełną swobodę zarządzania dostępem światła słonecznego do pomieszczeń, jednocześnie zapewniając doskonałe parametry izolacyjne, co przekłada się na komfort użytkowania ogrodów zimowych, oranżerii i basenów niezależnie od pory roku. To jedyne takie rozwiązanie na europejskim rynku, które w odróżnieniu od rolet materiałowych funkcjonuje przez cały rok. Aluminiowy pancerz Rolax, wypełniony pianką termoizolacyjną zapewnia optymalną ochronę przed nagrzewaniem latem, a zimą zatrzymuje znaczną ilość energii cieplnej umykającej przez szklane dachy