Ile kosztują rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne stanowią nieodłączny element elewacji nowoczesnego budownictwa mieszkalnego i użytkowego. Sięgamy po nie, aby osłonić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i nagrzewaniem się pomieszczeń, jak również po to, aby zapewnić optymalny poziom prywatności. W wielu przypadkach osłona przed słońcem i niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz wiąże się z koniecznością całkowitego zasłonięcia okna sztywnym pancerzem rolety. Alternatywą dla takiego rozwiązania są rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji. Dzięki ruchomym lamelom zyskujemy swobodę zarządzania ilością światła przenikającego do pomieszczenia i pozostajemy niewidoczni, jednocześnie ciesząc się możliwością wyglądania przez okno. Ile kosztują rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji?

Ile kosztują rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne: Ceny a koszty ukryte

Szukając funkcjonalnych systemów osłon okiennych często natrafiamy na rolety zewnętrzne. Ceny oferowanych rozwiązań wahają się, w zależności od funkcji rolety, jej rozmiaru oraz rodzaju zastosowanego napędu. Nierzadko również koloru – wielu producentów oferuje rozwiązania w standardowej kolorystyce w cenie X i rozwiązania z palety niestandardowej w cenie Y. To prowadzi do sytuacji, w której początkowo tanie rolety zewnętrzne mogą się okazać znacznie droższe od markowych produktów, nie oferując przy tym tej samej co one jakości.

rolety zewnętrzne ceny

Odpowiedzi na pytanie o to, ile kosztują rolety zewnętrzne udzielimy w oparci o jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań na rynku osłon okiennych – rolet zewnętrznych z funkcją żaluzji. Produkt oferuje bogatą funkcjonalność, dużą różnorodność i uniwersalność zastosowań, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnej ceny w każdym wariancie. To daje możliwość dopasowania rolety zewnętrznej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań bez konieczności liczenia się z dodatkowymi kosztami za:

Często opcjonalna i dodatkowo płatna jest również blokada antywłamaniowa, dzięki której tradycyjna roleta zewnętrzna zyskuje właściwości dodatkowego systemu zabezpieczającego nieruchomość przed niepożądanymi gośćmi. oprócz funkcji zabezpieczającej są ciekawym dodatkiem wizualnym budynku, a dodatkowo są funkcjonalną osłoną przed zbyt dużą ilością promieni słonecznych w naszym domu.

Ile kosztują rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji?

Ile kosztują rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji?

Jak już wspomnieliśmy oferowane rozwiązania charakteryzuje stabilna cena. To koszt rzędu 5000 złotych netto za roletę o szerokości do 300 centymetrów. Roleta jest w standardzie wyposażona w blokadę antywłamaniową oraz napęd solarny, który może stanowić podstawowe lub pomocnicze źródło zasilania automatyki. Wysokowydajne akumulatory zastosowane w kasetach pozwalają na wieloletnią, bezawaryjną pracę systemu w warunkach, w których miejsce montażu rolety wyklucza podłączenie do zasilania sieciowego. To znacząco rozszerza zakres aplikacji oferowanych rozwiązań, które z powodzeniem mogą być użytkowane jako rolety do okien tarasowych oraz osłony boczne nowoczesnych pergoli.