Producent daje aż 7 lat gwarancji na prestiżowe rolety zewnętrzne Bubendorff

Rolety zewnętrzne Bubendorff to prestiżowe systemy okienne o bardzo wysokich walorach użytkowych i estetycznych, na które producent – francuska marka Bubendorff – daje aż 7 lat gwarancji. Skąd tak długi okres gwarancyjny? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy podczas wizyty w kolejnej fabryce rolet solarnych Bubendorff, która w ostatnim czasie powstała w Neuenburgu.

Klika słów o marce Bubendorff

Marka Bubendorff produkuje rolety nieprzerwanie od 65 lat i nadal rozwija się w niesamowitym tempie zwiększając swoje moce produkcyjne. Obecnie marka produkuje niemal MILION rolet rocznie, a oferowane przez Bubendorff rolety zewnętrzne cieszą się popularnością wśród inwestorów w całej Europie.

Stale zwiększanie mocy produkcyjnych przekłada się na powstawanie nowych fabryk Bubendorff na terenie całej Europy. Ostatnia powstała w Neuenburgu i właśnie tę mieliśmy okazję odwiedzić we wrześniu tego roku. Co tam zobaczyliśmy?

Proces produkcyjny

W Neuenburgu rolety zewnętrzne Bubendorff powstają na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych obsługiwanych przez kilkunastu, najwyższej klasy inżynierów. To zapewnia utrzymanie stałego tempa produkcji przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości wyrobu końcowego.

Kontrola jakości traktowana jest tutaj bardzo poważnie, o czym świadczy wdrożenie wieloetapowej kontroli jakości nad procesem produkcyjnym. Komputery, lasery i rentgeny bez przerwy sprawdzają jakość wykonania każdego produktu. Ale to nie wszystko. Na końcu losowo wybrane produkty trafiają na stanowisko kontroli, gdzie są drobiazgowo sprawdzane i oceniane zgodnie z firmowymi standardami. Tak gęste sito kontroli sprawia, że wszystkie trafiające na rynek rolety Bubendorff to wyroby najwyższej klasy.

7 lat gwarancji i wieloletnia bezawaryjna praca

Znając swoje produkty marka Bubendorff oferuje klientom aż 7 lat gwarancji na rolety zewnętrzne. Dotyczy to zarówno rolet z ruchomymi lamelami, jak i rolet dachowych oraz rozwiązań do ogrodów zimowych. Po upływie okresu gwarancyjnego użytkownicy rolet Bubendorff mogą liczyć na profesjonalne wsparcie serwisu pogwarancyjnego, ale jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie z pomocy tego serwisu korzystają niezwykle rzadko. I nie ma się czemu dziwić. Rolety zewnętrzne Bubendorff to systemy okienne najwyższej klasy, spełniające wyśrubowane standardy jakościowe i zapewniające wieloletnią bezawaryjną pracę.

Klientów zainteresowanych propozycjami marki w zakresie zewnętrznych systemów okiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem rolet premium marki Bubendorff w Polsce.