Inteligentne rolety Bubendorff działają zawsze, nawet kiedy brakuje prądu

Wielu inwestorów obawia się, że niespodziewana przerwa w dostawie prądu pogrąży ich obiekt w kompletnych ciemnościach, ponieważ sterowanych elektrycznie rolet nie sposób otworzyć bez zasilania. Marka Bubendorff rozwiązała ten problem projektując i wykonując inteligentne rolety elektryczne, które działają zawsze, nawet kiedy nie ma prądu. Jak to możliwe?

Sekret działania inteligentnych rolet elektrycznych Bubendorff


Wszyscy mamy świadomość tego, że zagrożenie pogrążenia obiektu w ciemnościach to jedno z najmniejszych niebezpieczeństw, z jakimi może się wiązać awaria zasilania role zewnętrznych. Dlatego decydując się na zewnętrzne systemy okienne najlepiej wybierać te o potwierdzonej niezawodności, jak inteligentne rolety zewnętrzne Bubendorff wyposażone w napędy solarne i hybrydowe.

• Rolety z napędem solarnym

Rolety zewnętrzne z napędem solarnym są napędzane baterią ładowaną ogniwem fotowoltaicznym. Wdrożenie najnowocześniejszych technologii solarnych sprawia, że ogniwo fotowoltaiczne działa zawsze, niezależnie od pogody stale dbając o odpowiedni poziom naładowania baterii. Dzięki temu z systemu rolet zewnętrznych możemy korzystać bez ograniczeń o każdej porze dnia i nocy, przez cały rok.

• Rolety z napędem hybrydowym

Rolety zewnętrzne z napędem hybrydowym są zasilane prądem 230V. System uzupełnia ładowana sieciowo bateria, która po pełnym naładowaniu umożliwia aż 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety podczas awarii zasilania.

Obydwa systemy to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa użytkowników obiektu, którzy nigdy nie zostaną uwięzieni w budynku z powodu awarii zasilania. Dodatkową zaletą rolet z napędem solarnym jest brak kabli, a co za tym idzie zdecydowanie mniej inwazyjny montaż, który można przeprowadzić na każdym etapie użytkowania nieruchomości.

Oferta produktowa

Do początku swojego istnienia marka Bubendorff specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektrycznych roletach zewnętrznych, nieustannie zwiększając funkcjonalność i podnosząc walory estetyczne swoich wyrobów. Aktualna oferta marki w Polsce obejmuje:

Inwestorów zainteresowanych ofertą inteligentnych rolet elektrycznych zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki Bubendorff w Polsce. Oferujemy szeroki wybór systemów okiennych Bubendorff najwyższej jakości.