Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne?

rolety z funkcją żaluzji, roleto żaluzje, żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, rolety solarne, rolety Bubendorff, rolety zewnętrzne, żaluzje zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety na taras, rolety tarasowe

Rolety zewnętrzne stanowią integralny element nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Wpływają korzystnie na parametry izolacji cieplnej i akustycznej, zapewniają prywatność i znacząco podnoszą komfort użytkowania nieruchomości. Liczne zalety rolet zewnętrznych sprawiają, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem inwestorów, których zastanawia ile kosztuje metr rolety zewnętrznej.

Zanim odpowiemy na pytanie o cenę rolety zewnętrznej, warto zwrócić uwagę na fakt, iż na rynku systemów zewnętrznych dostępne są różne rozwiązania. Podstawową różnicą bardzo często jest funkcjonalność. Także materiał, z jakiego została wykonana roleta i sama jej konstrukcja znacząco się różnią w zależności od wybranego systemu i producenta. W praktyce oznacza to duże różnice w cenie rolet, które mogą kosztować od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Ile kosztuje metr rolety zewnętrznej?

Wycena rolet zewnętrznych ze względu na powierzchnię pancerza wprowadza spore zamieszanie. Jasnego określenia w takiej sytuacji wymagają jednostki. Czy cena za metr rolety liczona jest od metra kwadratowego? A może bieżącego? Do tego dochodzą kwestie wyboru napędu i automatyki. Jak te elementy wpływają na cenę rolety zewnętrznej?

Inwestor pozostawiony z ceną za metr rolety zewnętrznej bardzo często nie ma najmniejszego pojęcia ile wyniesie koszt zakupu rolet do całego domu. Stąd potrzeba przygotowania indywidualnej wyceny, w ramach której dystrybutor musi uwzględnić:

Przygotowanie wyceny jest czasochłonne, dlatego inwestorzy nierzadko są zmuszeni zaczekać na feedback. Jednocześnie konieczność wzięcia pod uwagę wielu zmiennych prowadzi do tego, że jeszcze w trakcie wyceny pojawiają się pytania, które mogą znacząco wpłynąć na rząd kosztów.

Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne Bubendorff?

Jakiś czas temu mieliśmy kontakt z inwestorem przekonanym o tym, że nasze rolety elektryczne zewnętrzne są produktem nie na jego kieszeń. Bardzo nas to zdziwiło, dlatego poprosiliśmy o wskazanie liczby otworów okiennych, w których zgodnie z projektem miały być zamontowane rolety. Na tej podstawie byliśmy w stanie przygotować wycenę od ręki. W przysłowiowe pięć minut inwestor nie tylko poznał rząd kosztów, ale uzyskał rzetelną informację dotyczącą ostatecznej ceny rolet wraz z montażem. Wówczas okazało się, że rolety zewnętrzne elektryczne Bubendorff kosztują znacznie mniej niż zakładał, ale nie to go zaskoczyło. Głównym zaskoczeniem był krótki czas oczekiwania na wycenę oraz możliwość jej przygotowania w oparciu o wyłącznie jedną zmienną – liczbę przeszkleń.

Zewnętrzne rolety elektryczne Bubendorff mają jedną cenę, bez względu na wymiar czy wybór napędu. To pozwala na szybką i prostą wycenę i znacząco ułatwia proces podjęcia decyzji zakupowej. Mając świadomość, że cena jest jedna i nie wpływają na nią drobne zmienne inwestor nie musi się obawiać kosztów ukrytych, ani tego, że doprecyzowanie jego potrzeb w zakresie wyboru napędu czy szerokości rolety spowoduje zmianę ceny. Inwestorów zainteresowanych aktualną ofertą rolet Bubendorff zapraszamy do kontaktu.