BUBENDORFF na targach EQUIP’BAIE 2016 w Paryżu

Rolety Bubendorff na targach Equipbaie

W dniach 17-18 listopada firma Inteligentny Budynek Polska – oficjalny dystrybutor rolet BUBENDORFF w Polsce wraz z partnerami: firmą Grako Design z Warszawy oraz MARIOT z Rzeszowa odwiedziła targi Equipbaie w Paryżu.

Te największe dla tej branży targi we Francji organizowane są co 2 lata,w tym roku wzięło w nich udział ponad 340 wystawców z sektora producentów okien, drzwi, rolet i ochrony słonecznej.

21000 odwiedzających mogło zobaczyć najnowsze technologiczne innowacje, uczestniczyć w rozmowach z ekspertami, znaleźć ciekawe rozwiązania i nawiązać nowe kontakty z liderami biznesu.

img_1832

Firma BUBENDORFF zaprezentowała innowacyjne produkty, które będą dostępne w sprzedaży w przyszłym roku. Na stoisku pokazano bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest hybrydowy silnik do rolet, który w chwili otwierania lub zamykania rolety pobiera z sieci moc tylko 3 W, dodatkowo działa także w przypadku zaniku prądu (aż do 10 cykli). Roleta ID3 Hybrid będzie więc optymalnym rozwiązaniem m. in dla dużych obiektów, w którym wiele jednocześnie pracujących rolet mogłoby zbytnio obciążyć sieć.

W linii rolet solarnych także pokazano nowe rozwiązania:  w rolecie ID3 Solar nowy panel solarny jest zintegrowany ze skrzynką rolety, która w standardzie wyposażona będzie w czujniki termiczne i słoneczne.

Bubendorfff zadbał także nowoczesny wygląd pilotów do rolet. W nowej linii pilotów dołożono funkcję dzięki której rolety będą działały samodzielnie, zgodnie z  wcześniej zaprogramowanym schematem  na podstawie danych z czujników temperatury i poziomu nasłonecznienia znajdujących się w skrzynce rolety.

A na koniec chyba najważniejsza informacja, jaką przywieźliśmy  z targów: od przyszłego roku wszystkie rodzaje silników Bubendorff będą sprzedawane jako niezależne produkty. Możliwe będzie więc wymienienie starego silnika w używanej rolecie na nowy właśnie marki Bubendorff, na który będzie obowiązywała aż 7-o letnia gwarancja.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.