Świat Rezydencji

We współczesnych projektach architektonicznych okna to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych elementów budynków mieszkalnych.

Duże okna stały się dziś bowiem synonimem luksusu; dają nam możliwość doświetlenia wnętrz naturalnym światłem, a jednocześnie realizują potrzebę obcowania z przyrodą i otaczającym światem zewnętrznym. (Czytaj dalej)

Archimania

Rolety zewnętrzne z panelem solarnym

Rolety zewnętrzne z panelem fotowoltaicznym ID2 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Wewnątrz kasety znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. (Czytaj dalej)

 

Inteligentne Rolety do ogrodów zimowych

Jak izolować duże przeszklenia dachowe, ogrody zimowe i oranżerie? Projektując dom warto zaproponować przyszłym właścicielom oranżerię, ogród zimowy, czy też duże przeszklenia w dachu, by użytkownicy mogli cieszyć się pięknymi widokami i bliskim kontaktem z naturą przez cały rok, jednak w upalne dni duże połacie szklane tworzą efekt cieplarniany, a zimą powodują duże straty ciepła – jak temu zaradzić? (Czytaj dalej)

 

Rolety Solarne – bez kabli, bez wiercenia, bez namysłu…

Decydując się na montaż elektrycznych rolet zewnętrznych chcemy, by były proste w montażu, niezawodne i funkcjonalne. Kryteria te spełnia unikalna roleta ID2 Solar francuskiej firmy Bubendorff. (Czytaj dalej)

 

Zostań dyrygentem swojego domu

Inteligentny Budynek to jeden, spójny system, który według preferencji i potrzeb użytkowników, niczym dyrygent orkiestrą i muzykami, zarządza wszystkimi instalacjami. Instalacje komunikują się ze sobą, wymieniają informacje, reagują na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i oszczędności. (Czytaj dalej)

oknonet.pl

Spółka Inteligentny Budynek Polska od ponad 13 lat kompleksowo realizuje systemy inteligentnego domu w standardzie KNX. Jest jednym z liderów branży automatyki w Polsce, a od 2015 roku oficjalnym dystrybutorem rolet Bubendorff w Europie Wschodniej. Rozmawiamy z Katarzyną Oleksowicz, Dyrektor Marketingu w spółce Inteligentny Budynek Polska. (Czytaj dalej)

 

W domach posiadających duże przeszklenia okienne należy wziąć pod uwagę wiele związanych z nimi aspektów: potrzebę regulacji nasłonecznienia pomieszczeń, niwelowanie strat energii, ochronę prywatności, a także zapewnienie bezpieczeństwa. Nowoczesny design i unikatowe rozwiązania technologiczne osłon francuskiej firmy Bubendforff mogą stać się prawdziwą ozdobą domu i zapewnić komfort życia jego mieszkańcom. (Czytaj dalej)

Świat szkła

We współczesnych projektach architektonicznych okna to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych elementów budynków mieszkalnych. Dają nam możliwość doświetlenia wnętrz naturalnym światłem, a jednocześnie realizują potrzebę obcowania z przyrodą. (Czytaj dalej)